Amy zemřela kvůli prudkému vysazení drog. Byla těhotná?

29. července 2011 v 15:46 | Nikki Murinova & Kiki Suruvkova Kiki Suruvkova & Nikki Murinova |  Amy Winehouse

Příčina smrti Amy Winehouse je stále dost nejasná. Ačkoli výsledky toxikologických testů ještě nejsou známy, neočekává se, že by za její smrtí stálo předávkování drogami nebo přemíra alkoholu. Otec Amy vyjádřil přesvědčení, že její smrt má na svědomí prudké vysazení drog a alkoholu. Proč ale neuposlechla lékaře a nepřestávala postupně? Podle magazínu The National Enquirer byla těhotná!
angel
"Lékaři jí vysvětlovali, že musí přestávat pomalu, ale řekla mi, že to nedokáže. Muselo to být všechno, nebo nic, tak přestala úplně," řekl o Amyně abstinenci její otec Mitch. Americký magazín The National Enquirer dnes přišel s tvrzením, že Amy byla nucena přestat s návykovými látkami ze dne na den, protože byla těhotná. Deníku to prý svěřil jeden z jejích blízkých přátel. Otcem měl být její poslední přítel Reg Traviss (34). "Myslela si, že by dítě jejich vztah mohlo zachránit. Když se to ale nedařilo, spadla znovu do drogové spirály," řekl zdroj.
Chtěla dvojčata

Amy začala přemýšlet nad dětmi poté, co její bývalý manžel Blake Fielder-Civil počal dítě v léčebně drogově závislých s Gilleen Morris a oznámil světu, že bude otcem.

"Chci dvojčata, víte! Máme v rodině hromady dvojčat, musím mít dvojčata. Chci velkou rodinu. Nejdřív dvojčata kluky, pak dvě holky a pak ještě jedno dítě, to už může být kluk nebo holka. Chci to moc," prohlásila Winehouse pro list NOTW v dubnu 2009.

_________________________________________

"Vzkazuji všem těm drogovým dealerům, a dotyční moc dobře vědí, koho myslím, - jestli zase dáte Amy ten odporný crack, přebíráte za všechno odpovědnost," řekl před časem otec zpěvačky Mitch. Matka Janis, které jedna z největších populárních hvězd současnosti den před úmrtím na obědě řekla, že ji bezmezně miluje, dceři v otevřeném dopise napsala: "Moje drahá, mysli na to, že jsi v jádru úplně normální člověk, o nic silnější než ostatní."
Amy
Alkoholové a drogové úlety vnímali negativně i manažeři zpěvačky, byli ovšem taky bezmocní. Třeba během posledního velkého vystoupení v srbském Bělehradě, když jí nechali odebrat z hotelového pokoje všechen alkohol. Stejně se ale Amy Winehouse objevila na pódiu úplně opilá. Trosku neschopnou ze sebe vydat ani jednu kloudnou sloku tehdy 20 tisíc fanoušků naštvaně vypískalo.

Rady se životem hvězdy, který na padrť rozbily drogy za asistence démona alkoholu, si nevěděl ani její poslední přítel producent Reg Traviss (34). "Měla tak naplněný program, každý den trénovala a také cvičila jógu. Ztratil jsem poklad," vyčítá si teď s brekem mladý muž skutečnost, že Amy opustil poté, co předčasně ukončila léčení. K drogám Amy přivedla největší, ale zároveň taky nejničivější láska - zpěvák Blake Fielder-Civil (32). Toho ve vězení, kde sedí kvůli vloupání, zprávy o smrti naprosto zničily. "Už nikdy nebudu schopen cítit lásku," vzkázal rodině, která odmítla, aby přišel na úterní pohřeb. vlastně furt dokola.
Rande s neznámým mužem?

Smrt Amy Winehouse byla předvídatelná, přesto je opředena tajemstvím. Kdo byl tajemný muž, se kterým se Amy měla několik hodin před svou smrtí setkat? Policie po něm zatím marně pátrá. Vyslechla už bodyguarda, přátelé i rodinu, ale o neznámém muži nikdo nic neví.

_____
(blesk)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alyx Alyx | Web | 31. července 2011 v 19:22 | Reagovat

Jo Nikki (nebo Kiki?) chtěla jsem se tě zeptat, jestli jseš na Last.fm, že bych si tě přidala do přátel. Já jsem tam jako Alyx90.

2 Nikki Nikki | Web | 31. července 2011 v 20:31 | Reagovat

Přidám si tě, jsem tam jako NikkiChung ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.