Amy Winehouse

Amy zemřela kvůli prudkému vysazení drog. Byla těhotná?

29. července 2011 v 15:46 | Nikki Murinova & Kiki Suruvkova Kiki Suruvkova & Nikki Murinova

Příčina smrti Amy Winehouse je stále dost nejasná. Ačkoli výsledky toxikologických testů ještě nejsou známy, neočekává se, že by za její smrtí stálo předávkování drogami nebo přemíra alkoholu. Otec Amy vyjádřil přesvědčení, že její smrt má na svědomí prudké vysazení drog a alkoholu. Proč ale neuposlechla lékaře a nepřestávala postupně? Podle magazínu The National Enquirer byla těhotná!
angel
"Lékaři jí vysvětlovali, že musí přestávat pomalu, ale řekla mi, že to nedokáže. Muselo to být všechno, nebo nic, tak přestala úplně," řekl o Amyně abstinenci její otec Mitch. Americký magazín The National Enquirer dnes přišel s tvrzením, že Amy byla nucena přestat s návykovými látkami ze dne na den, protože byla těhotná. Deníku to prý svěřil jeden z jejích blízkých přátel. Otcem měl být její poslední přítel Reg Traviss (34). "Myslela si, že by dítě jejich vztah mohlo zachránit. Když se to ale nedařilo, spadla znovu do drogové spirály," řekl zdroj.
Chtěla dvojčata

Amy začala přemýšlet nad dětmi poté, co její bývalý manžel Blake Fielder-Civil počal dítě v léčebně drogově závislých s Gilleen Morris a oznámil světu, že bude otcem.

"Chci dvojčata, víte! Máme v rodině hromady dvojčat, musím mít dvojčata. Chci velkou rodinu. Nejdřív dvojčata kluky, pak dvě holky a pak ještě jedno dítě, to už může být kluk nebo holka. Chci to moc," prohlásila Winehouse pro list NOTW v dubnu 2009.

_________________________________________

"Vzkazuji všem těm drogovým dealerům, a dotyční moc dobře vědí, koho myslím, - jestli zase dáte Amy ten odporný crack, přebíráte za všechno odpovědnost," řekl před časem otec zpěvačky Mitch. Matka Janis, které jedna z největších populárních hvězd současnosti den před úmrtím na obědě řekla, že ji bezmezně miluje, dceři v otevřeném dopise napsala: "Moje drahá, mysli na to, že jsi v jádru úplně normální člověk, o nic silnější než ostatní."
Amy
Alkoholové a drogové úlety vnímali negativně i manažeři zpěvačky, byli ovšem taky bezmocní. Třeba během posledního velkého vystoupení v srbském Bělehradě, když jí nechali odebrat z hotelového pokoje všechen alkohol. Stejně se ale Amy Winehouse objevila na pódiu úplně opilá. Trosku neschopnou ze sebe vydat ani jednu kloudnou sloku tehdy 20 tisíc fanoušků naštvaně vypískalo.

Rady se životem hvězdy, který na padrť rozbily drogy za asistence démona alkoholu, si nevěděl ani její poslední přítel producent Reg Traviss (34). "Měla tak naplněný program, každý den trénovala a také cvičila jógu. Ztratil jsem poklad," vyčítá si teď s brekem mladý muž skutečnost, že Amy opustil poté, co předčasně ukončila léčení. K drogám Amy přivedla největší, ale zároveň taky nejničivější láska - zpěvák Blake Fielder-Civil (32). Toho ve vězení, kde sedí kvůli vloupání, zprávy o smrti naprosto zničily. "Už nikdy nebudu schopen cítit lásku," vzkázal rodině, která odmítla, aby přišel na úterní pohřeb. vlastně furt dokola.
Rande s neznámým mužem?

Smrt Amy Winehouse byla předvídatelná, přesto je opředena tajemstvím. Kdo byl tajemný muž, se kterým se Amy měla několik hodin před svou smrtí setkat? Policie po něm zatím marně pátrá. Vyslechla už bodyguarda, přátelé i rodinu, ale o neznámém muži nikdo nic neví.

_____
(blesk)

Blake Fielder-Civil: Amy zemřela v mém náručí

25. července 2011 v 20:14 | Nikki Murinova & Kiki Suruvkova Kiki Suruvkova & Nikki Murinova
Amy

"She started having a fit on the bed. She slid down on to the floor before I could stop her. She started quivering again and it suddenly grew into what seemed like a full-blown epileptic fit.

"I was panicking. I didn't know know how to help her. I was out of it on drugs as well - and was sobbing and crying out, 'Amy!'"

He added: "I knelt over her as she kept on fitting. But then suddenly she just passed out and stopped breathing. It was the most frightening thing I had ever seen. I felt sure I was watching her die right in front of me. I didn't know what to do or how to save her. I held her to me - and I thought she was dying in my arms. But somehow I managed to open her mouth and breathe air down her throat.

"At first nothing happened. So I did it again. I was feeling for her pulse because I thought her heart might have stopped.

"Then she spluttered - and I saw her chest rise. I was still sobbing and panicking but I just felt this huge relief that she was alive."


. "The doctor was happy with her condition. When he left on Friday night he had no concerns. Less than 24 hours later she was found dead. Amy's health has been very fragile, and she has been having a series of check-ups."

nme


Miss you, Amy

23. července 2011 v 21:16 | Nikki Murinova & Kiki Suruvkova Kiki Suruvkova & Nikki Murinova
V jednou článku jsem kdysi četla, že když zemře někdo, ke komu jsme vzhlíželi, člověka to někdy zasáhne více než smrt příbuzného.

Příčina smrti Amy není zatím známá, tedy ji nezabily drogy, tedy v ten moment jí drogy nezabily.

 
 

Reklama